Наймальовничі місця у Києві для фото та відеозйомки

22 мая 2015

Київ — чудове місто. Там відносно високий рівень життя. Гарні краєвиди, чудові люди. Такі мальовничі місця як парк Феофанія, дендропарк Сирець, парк на Дорогожичах та інші приваблюють до себе багатьох охочих провести свій час.

Тому все більше туристів з різних міст України та з закордону приїздять до столиці України, щоб побачити київську красу. Звісно, що майже всі гості міста беруть з собою камери та роблять самостійно або замовляють фото і відеозйомку у Києві. В наш час дуже багато професійних кінооператорів та фотографів пропонують свої послуги. Якщо є такі люди, то слід цим користуватись сповна та поповнювати свою скарбничку якісних фотографій і гарних відеороликів. Чому ж ні? Також треба зауважити, що знімати будь де в Києві неможна. В деяких місцях треба мати певний дозвіл, за який слід заплатити гроші. Проте в інтернеті можна знайти дуже багато класних кадрів навіть з таких закритих місць як парк біля Адміністрації Президента та інсталяції біля музею Великої Вітчизняної Війни.

Зі свого боку ми радимо Вам обов’язково відвідати такі чудові місця як Пейзажна Алея, Андріївський узвіз, музей народної архитектури та побуту під відкритим небом у Пирогово, Ботанічний парк на Печерську та прогуляйтеся на Оболонській набережній. Ви обов’язково отримаєте безліч задоволення.

Comments are closed.

 • Видео Все
  ТЗ, Кварта и Дмитрий Шевцов – Свежий ветер (видеоклип)
  Фотографии Все

  image DSC_7376.jpg

  image DSC_7514.jpg

  image DSC_7849.jpg

  image DSC_7593.jpg